Інновації в повітрі

Falmec перетворилися з невеликої виробничої компанії у провідну сили як в національному, так і на міжнародному ринку, набуваючи багатий досвід в проектуванні і виробництві витяжок. Найсучасніші дослідження, гнучкість у виробництві, розробка нових технологій та оригінальна творчість наділяють колекції Falmec, що мають сильну додаткову цінність з точки зору інновацій, а також унікальне поєднання дизайну та найсучасніших технологій, досягнення найвищого рівня італійського досвіду у світі.

Гарні інновації для вашої кухні

Технології та дизайн
Інновації. Презентація. Енергія ефективності. Легкість в установці. Дизайн. 

Ці ключові концепції всіх проектів Falmec. Вони є результатом поточного дослідження, яке вважає естетику, матеріали та технології єдиним набором для досягнення ідеальної синергії. Продукти Falmec задовольняють усім почуттям: запах, для ефективності всмоктування; вид та дотик, завдяки вишуканому дизайну та якості матеріалів; слух, завдяки їх надзвичайно безшумній роботі.

Зроблено в Італії
Зроблено в Італії

Від початку проектування до готового продукту, всі творіння Falmec створюються через багатоступінчастий процес, який виконується повністю на місці в штаб-квартирі компанії, розташованій недалеко від Венеції. Наші продукти забезпечують абсолютну гарантію якості в дизайні, матеріалах і конструкції, в кращих італійських виробничих традиціях.

Оберіть сталь
Нержавіюча сталь inox aisi 304

Falmec вибирає та використовує нержавіючу сталь AISI 304 зі сплавом, що містить 18% хрому та 8% нікелю. Вона гігієнічна, легко чиститься, стійка до корозії, як показують тести на сольовий розпилювач, але AISI 304 є найкращим матеріалом для виготовлення кухонних витяжок.

Falmec S.p.A. Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00