Інновації в повітрі

Falmec перетворилися з невеликої виробничої компанії у провідну сили як в національному, так і на міжнародному ринку, набуваючи багатий досвід в проектуванні і виробництві витяжок. Найсучасніші дослідження, гнучкість у виробництві, розробка нових технологій та оригінальна творчість наділяють колекції Falmec, що мають сильну додаткову цінність з точки зору інновацій, а також унікальне поєднання дизайну та найсучасніших технологій, досягнення найвищого рівня італійського досвіду у світі.

Гарні інновації для вашої кухні

Технології та дизайн
Інновації. Презентація. Енергія ефективності. Легкість в установці. Дизайн. 

Ці ключові концепції всіх проектів Falmec. Вони є результатом поточного дослідження, яке вважає естетику, матеріали та технології єдиним набором для досягнення ідеальної синергії. Продукти Falmec задовольняють усім почуттям: запах, для ефективності всмоктування; вид та дотик, завдяки вишуканому дизайну та якості матеріалів; слух, завдяки їх надзвичайно безшумній роботі.

Зроблено в Італії
Зроблено в Італії

Від початку проектування до готового продукту, всі творіння Falmec створюються через багатоступінчастий процес, який виконується повністю на місці в штаб-квартирі компанії, розташованій недалеко від Венеції. Наші продукти забезпечують абсолютну гарантію якості в дизайні, матеріалах і конструкції, в кращих італійських виробничих традиціях.

Оберіть сталь
Нержавіюча сталь inox aisi 304

Falmec вибирає та використовує нержавіючу сталь AISI 304 зі сплавом, що містить 18% хрому та 8% нікелю. Вона гігієнічна, легко чиститься, стійка до корозії, як показують тести на сольовий розпилювач, але AISI 304 є найкращим матеріалом для виготовлення кухонних витяжок.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua