Індукційні плити. Кращий вибір для кухні.

Falmec пропонує нову колекцію індукційних кухонних плит, спеціально розроблених для інтеграції дизайну та виконання наших кухонних витяжок. Висока точність у регулюванні температури, швидкості досягнення ідеальної температури приготування та ідеальних розмірів, щоб максимально відповідати вашим вимогам у використанні простору: за допомогою індукційних плит Falmec ви зможете легко досягти надзвичайних результатів та зручності на кухні.

Система діалогу

Connectivity: hood and induction hob

Завдяки новій системі діалогу, за допомогою Falmec, можна керувати різними функціями витяжки безпосередньо з індукційної плити Falmec, де було інтегровано сенсорне керування.Діалог між плитою та витяжкою відбувається за допомогою радіочастот і не вимагає встановлення додаткових приймальних пристроїв у витяжку.
Система сумісна з усіма витяжками Falmec, призначеними для керування пультом дистанційного керування: Aura, Butterfly, Cielo, Diamante, DownDraft, Eclisse, Gruppo Incasso, Gruppo Incasso A+, Gruppo Incasso Murano, Gruppo Incasso NRS, Gruppo Incasso Pro, Nube, Nuvola, Piano, Stella.

Діапазон індукційних плит Falmec також доступний без системи діалогу.

Технічні характеристики

Функція підсилювача.
Функція підсилювача підвищує потужність окремої області в кухонній плиті, що дозволяє швидко досягти інтенсивного жару.

Функція мосту.
За допомогою цієї функції ви можете встановити дві плити разом і використовувати їх як єдину область для приготування їжі.

Датчик розпізнавання.
Коли посуд для приготування не підходить для поверхні, чи його немає, цей датчик блокує функції плити, що гарантує максимальну безпеку.

Таймер для кожної області приготування.Незалежні таймери дозволяють окремо встановлювати час для кожної варильної поверхні та оптимально контролювати приготування їжі.

Функціональний блок.
Спеціальне поєднання кнопок активізує тимчасовий захисний блок для дітей або дозволить очистити поверхню без необхідності змінювати введені налаштування.

Функція відкгуку (stop and go).Функція паузи може бути тимчасово вимкнена (наприклад, щоб відповісти на телефон або відкрити двері), щоб потім швидко відновити таку ж температуру приготування.

Відновити функцію.
Після того, як плита вимкнена, останні налаштування можна відновити, виконуючи процедуру на елементах керування.

Збереження тепла.
Функція збереження тепла дозволяє підтримувати температуру вашої їжі, щоб ви могли зберігати її на потрібній температурі без зайвого енергоспоживання.

Індикатор залишкового тепла.
На дисплеї з'явиться буква H, а після приготування їжі все ще буде гаряче.

Falmec S.p.A. 37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine