Нагороди.

Spazio.

Spazio, the new hood presented by Falmec at Eurocucina FTK 2018, won the prestigious Good Design Award, the coveted Archiproducts Design Award and a Casa Decor award.

This hood, created by Francesco Lucchese for Falmec, has fascinated the three juries not only thanks to its elegant and contemporary design, but also thanks to the its innovative features.

This model, in fact, maximizes space thanks to the comfortable glass shelves where dishes and crockery can be stored, the channel equipped with hooks and the tablet holder support that allows you to cook while consulting the recipe. To these pluses are then added: a LED system to illuminate the entire work surface, two USB ports to recharge mobile devices and a light that stimulates photosynthesis giving the possibility of housing a small hanging garden for the cultivation of aromatic plants.

Finally, this hood uses Circle.Tech technology, in which the filtering apparatus develops horizontally and the outgoing air passes through a filtering body that wraps the motor and is spread evenly. This allows to obtain excellent performance in terms of suction, filtration and silence. Finally, the exclusive combined Carbon.Zeo filter, which uses materials of natural origin such as zeolite and activated carbon, retains odors with maximum effectiveness.

Rialto.

Rialto було відзначено престижною нагородою Red Dot Design Award в 2010 році. Його витоки сягають до 1955 року, і щорічно премія висвітлює найважливіші тенденції у світі. Rialto була спроектована Антоніацці і Ніолу, натхненними перилами однойменного мосту у Венеції. Модель шанує традиції, поєднуючи їх з ексклюзивними технологіями. Наприклад, можливість замовляти витяжку у Fasteel — спеціальній сталі, на якій не залишається відбитків, що завдяки використанню технології No finger print зберігає витяжку красивою і блискучою протягом багатьох років.

Prestige.

Модель Prestige, розроблена Emo Design, була відзначена премією Red Dot Design Award в 2010 році, вигравши один з бажаних Red Dot, який жюрі нагороджують вироби з високою якістю дизайну. Prestige була виставлена у музеях дизайну Red Dot і в щорічнику Red Dot Design. Ця витяжка виділяється своїми технологічними особливостями в поєднанні з естетикою, яка також робить її зовнішньою лампою з формованим і загартованим білим або чорним склом.

Dama.

Витяжка Dama, створена Emo Design, виграла як премію Good Design Award в 2017 році, так і нагороду Iconic в 2018 році. Премія Good Design Award — одна з найпрестижніших міжнародних премій, що присуджується інноваційним продуктам року. Iconic Awards спрямована на підвищення якості життя завдяки функціональному дизайну. Dama, з колекції Circle.Tech, є об'єктом, який виходить далеко за рамки простих витяжок і грає роль елемента меблів і освітлення. Вона об'єднує всмоктування і фільтрацію, максимізує ефективність, зменшує безлад і надає нові і оригінальні можливості дизайну.

Oceano E.ion®.

Oceano E.ion® повністю розроблена Falmec Lab, була відзначена премії Good Design Award в 2017 році і Iconic Award в 2018 році. Вона входить до складу колекції E.ion® System, яка діє через контрольовану біполярну іонізацію, усуваючи неприємні запахи до 95%. Він має лінійну і мінімальну конструкцію в поєднанні з високими характеристиками, такими як всмоктування по периметру всієї конструкції. Ось чому вона підкорила двох жюрі, в основі роботи яких лежать критерії: концепція, інновації, якість дизайну, функціональність, практичність і ергономіка.

Sintesi.

Sintesi від Falmec Lab виграла нагороду Iconic Award і чотири нагороди за дизайн в Європі в 2018 році. Цими нагородами щорічно відзначають тільки кращі продукти з точки зору функціональності, інновацій та екологічної обізнаності, які здатні поліпшити якість нашого повсякденного життя. Sintesi — нова інтегрована система всмоктування і приготування їжі. Falmec, підкорили жюрі завдяки мінімалістичному дизайну, зменшеними розмірам, енергоефективністю та простоті установки та очищення.

Bellaria.

Bellaria, створена Марко Зіто, отримала в 2017 році європейську премію за дизайн виробів завдяки міцному і елегантному дизайну, який робить її елементом освітлення і ідеально підходить для будь-якого середовища. Bellaria — це справжня перлина, оснащена світлодіодним освітленням і виконана з дорогоцінного скла Murano. Це ідеальна перлина, яка зберігає витончену технологію System Evion®, здатну фактично дезінфікувати повітря від бактерій, вірусів, пилку, плісняви та кліщів.

Prisma.

Prisma, розроблена Саджиа Сомелла, була відзначена премією Good Design Award в 2014 році завдяки своєму особливому багатогранному дизайну, виготовленому тільки з матеріалів найвищої якості (білого або чорного загартованого скла і нержавіючої сталі AISI 304 з шотландської обробкою) і його функціональних стандартів які включають сенсорну клавіатуру і навколишній світлодіодний індикатор.

Materia.

Витяжка Materia, створена Saggia Sommella, отримала премію Good Design в 2017 році, що задовольняє критеріям краси та функціональності, чого вимагають відповідальні жюрі. Materia не відстає від останніх тенденцій, пов'язаних з перебудовою текстурного та промислового вигляду, такими як бетон (з якого виготовляється витяжка). Крім того, це частина колекції Circle.Tech, яка, використовуючи простір у горизонтальному, а не вертикальному напрямку, дозволяє поступитися місцем для творчості дизайнерів та архітекторів. Вона також використовує технологію Carbon.Zeo для усунення поганих смаків та вологості завдяки двом повністю натуральним матеріалам (активному вугіллю та цеоліту).

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine