E.ion™ System. Єдині витяжки, які очищують повітря.

Сучасне життя змінило природні умови повітря, і часто, в середовищі, де ми дихаємо, ми опиняємося в незбалансованому стані електричних зарядів у повітрі, де переважають позитивно заряджені іони, які генерують фізіологічні розлади. Крім того, кількість негативно заряджених іонів атмосфери (які полегшують оздоровлення навколишнього середовища) примусово знижується централізованим опаленням, кондиціонером, димом та статичною електрикою, виробленою електричними полями. Тому, як на робочому місці, так і вдома, більшість людей дихає виснаженим повітрям.

Falmec розробили унікальну технологію, яка через BIPOLAR CONTROLLED IONISATION дозволяє відновити на своїй кухні аероіони, які не тільки усувають неприємні запахи природним шляхом, але також відновлюють оптимальний іонний баланс, що має значну користь для нашого фізичного та психологічного благополуччя

E.ion System, відчуйте гарну атмосферу.

Up to 95% odour reduction.

Завдяки керованій іонізації біполярної системи, електромережі E.ion™-клапани випускають іони, аналогічні тим, що присутні в атмосфері, у вашу кухню та ефективно нейтралізують запахи, подразники та забруднювачі, такі як бактерії, віруси, кліщі, пилки, спори, пил, шкідливі парові речовини або вихлопні гази. Іони також мають позитивний вплив на розум і тіло, в результаті чого поліпшується настрій і концентрація.

Іони в атмосфері утворюються природними явищами, такими як блискавка, водоспади та морські хвилі. Технологія E.ion™ System застосовує біполярне електричне поле до потоку повітря, щоб досягти такого ж результату. Біолярний контроль іонізації не передбачає дифузії озону в домашньому середовищі і може бути використаний для очищення та дезінфекції повітря. Неприємні запахи знижуються з 70% до 95%, як показують тести, проведені відповідно до стандарту UNI 13725: 2004 в університетах Удіне та Мілана. Ефективність системних витяжних шаф E.ion™ додатково посилюється комбінованим фільтром Carbon.Zeo.

Свобода установки та енергозбереження.

Електричні витяжки з системою E.ion™ не потребують зовнішніх трубопроводів для випаровування парів та запахів. Тому вони можуть бути встановлені будь-де, з кращими естетичними результатами та максимальною гнучкістю установки на кухні. Крім того, витягування труб не означає кращу теплоізоляцію: в теплі від нагріву взимку і прохолодного повітря з кондиціонування влітку вони не розсіюються, уникаючи енергетичних витрат і завжди зберігаючи оптимальний тепловий комфорт у приміщенні.

Датчик для вимірювання якості повітря.

Датчик у формі листа, розташований на наших нагрівачах E.ion™ System, виявляє наявність летких органічних сполук (ЛОС), пахучих газів, формальдегіду, цигаркового диму та всіх забруднюючих речовин, присутніх у повітрі. Тому це хороший показник для вимірювання якості внутрішнього повітря. Ця інформація передана кольором листа, який поступово змінюється від жовтого до зеленого, а умови середовища покращуються.

Автоматичний режим.
Завдяки автоматичному режиму, коли датчик виявляє погіршення якості повітря в приміщенні, витяжка самостійно вмикає санітарне очищення повітря.

Вугілля і цеоліт: фільтрація того, яку створила природа.

Ексклюзивний Carbon.Zeo комбінований фільтр Falmec використовує матеріали природного походження, такі як цеоліт та активоване вугілля. Він може усувати запахи з максимальною ефективністю.


Активоване вугілля.
Активоване вугілля в основному містить вуглець у вигляді мікрокристалічного графіту, який оброблений для отримання пористого матеріалу з великою внутрішньою поверхнею. Ці характеристики дозволяють зберігати багато речовин шляхом захоплення їх молекул і поглинання їх у своїй внутрішній структурі.


Цеоліт.

Цеоліт - це мінерал, що характеризується високою абсорбційною здатністю органічних сполук та водяної пари. Ця характеристика є прямим наслідком її мікропористих кристалічних структур. Крім того, завдяки своїм хімічним властивостям, цеоліт випускає тепло, коли він вступає в контакт з вологою, тим самим зменшуючи його. Тому використання цеоліту є дуже важливим фактором для зменшення запахів, а також для поглинання пари, отриманої під час приготування.
Тривалий термін служби, легке обслуговування.

Комбінований фільтр Carbon.Zeo має тривалий термін служби: приблизно 3 роки з нормальним використанням витяжки. Крім того, його можна оновлювати кожні 18 місяців, помістивши його в духовку при температурі 200 ° С протягом двох годин. Фільтр потрібно замінити через три роки. Це втручання дуже просте, оскільки фільтр витягується з нижньої частини кришки.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua