Silence NRS®. Нарешті, витяжки не створюють шуму.

Falmec постійно шукає рішення та технології для зменшення шуму, виробленого продуктами. Більше ефективності, краще використання енергії, меншого шуму та меншого споживання палива: рівняння Falmec завжди дає позитивні результати.


Завдяки інноваційній технології NRS®, Falmec успішно створив продукт, який поєднує в собі високу продуктивність і значний комфорт у домашніх умовах. Окрім цифр, що засвідчує чудові результати, досягнуті з науковими доказами, інший важливий факт стресу полягає в тому, що витяжка неймовірно тиха.

Відчутна різниця.

Система, розроблена компанією Falmec у співпраці з лабораторіями, що спеціалізуються на вивченні динаміки рідини, NRS® (система зменшення шумів) дозволила нам створити колекцію неймовірно тихих витяжок, які ефективно підвищують якість життя на кухні. Технологія NRS® дозволяє готувати, працювати, говорити та слухати музику, не чуючи шуму, який характерний для витяжок, а також забезпечує найкращу продуктивність повітряного всмоктування.

На 86% меньше шуму

Завдяки вивченню потоків повітря та використаних матеріалів, витяжки з плит NRS® зменшують рівень шуму до мінімального, майже непомітного рівня.

Немислима тиша.

Порівняно з сучасними стандартними кришками, рівень шуму різко зменшився. Вигода на кухні надзвичайна. Сприйняття шуму випливає за логарифмічною шкалою: кожне зменшення на 1дБ відповідає зменшенню сприйнятого рівня шуму приблизно на 20%. Іншими словами, за кожне зменшення 3 дБ сприймається шум зменшується вдвічі.

Високопродуктивний фільтр.

Система NRS® гарантує найкращі результати за рахунок витягу кухонних випарів, а також може використовуватися у версії для фільтра з високопродуктивним, тривалим і відновлюваним вуглецевим фільтром.


Технічні характеристики.

- Вугільний фільтр можна мити і багаторазово використовувати
- 75% фільтраційна ємність
- Металева ручка
- Алюмінієва рама та внутрішні шари

Як її відновити?
Вимийте новий фільтр високої продуктивності в посудомийній машині з м'яким милом при температурі не вище 65 °С. Краще самостійно мити фільтр. Після промивання реактивируйте фільтр, нагріваючи його в духовці при 100 °С протягом десяти хвилин.

Falmec S.p.A. 37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine