Silence NRS™. Нарешті, витяжки не створюють шуму.

Falmec постійно шукає рішення та технології для зменшення шуму, виробленого продуктами. Більше ефективності, краще використання енергії, меншого шуму та меншого споживання палива: рівняння Falmec завжди дає позитивні результати.


Завдяки інноваційній технології NRS™, Falmec успішно створив продукт, який поєднує в собі високу продуктивність і значний комфорт у домашніх умовах. Окрім цифр, що засвідчує чудові результати, досягнуті з науковими доказами, інший важливий факт стресу полягає в тому, що витяжка неймовірно тиха.

Відчутна різниця.

Система, розроблена компанією Falmec у співпраці з лабораторіями, що спеціалізуються на вивченні динаміки рідини, NRS™ (система зменшення шумів) дозволила нам створити колекцію неймовірно тихих витяжок, які ефективно підвищують якість життя на кухні. Технологія NRS™ дозволяє готувати, працювати, говорити та слухати музику, не чуючи шуму, який характерний для витяжок, а також забезпечує найкращу продуктивність повітряного всмоктування.

На 86% меньше шуму

Завдяки вивченню потоків повітря та використаних матеріалів, витяжки з плит NRS™ зменшують рівень шуму до мінімального, майже непомітного рівня.

Немислима тиша.

Порівняно з сучасними стандартними кришками, рівень шуму різко зменшився. Вигода на кухні надзвичайна. Сприйняття шуму випливає за логарифмічною шкалою: кожне зменшення на 1дБ відповідає зменшенню сприйнятого рівня шуму приблизно на 20%. Іншими словами, за кожне зменшення 3 дБ сприймається шум зменшується вдвічі.

Високопродуктивний фільтр.

Система NRS™ гарантує найкращі результати за рахунок витягу кухонних випарів, а також може використовуватися у версії для фільтра з високопродуктивним, тривалим і відновлюваним вуглецевим фільтром.


Технічні характеристики.

- Вугільний фільтр можна мити і багаторазово використовувати
- 75% фільтраційна ємність
- Металева ручка
- Алюмінієва рама та внутрішні шари

Як її відновити?
Вимийте новий фільтр високої продуктивності в посудомийній машині з м'яким милом при температурі не вище 65 °С. Краще самостійно мити фільтр. Після промивання реактивируйте фільтр, нагріваючи його в духовці при 100 °С протягом десяти хвилин.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua