Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

14 Лютий 2020

Ефективність набирає чорних кольорів.

Falmec розширює асортимент інтегрованних варильних панелей з вбудованою витяжкою, представляючи нову обробку для Sintesi.


Надзвичайна продуктивність поєднуєтсься з мінімалістичним дизайном - це ідеальний опис Sintesi, первісної інтегрованої системи приготування їжі Falmec.

Sintesi вміло поєднує чудову аспірацію та індукцію – це завдяки 88-сантиметровій варильній поверхні, яка повністю інтегрована в робочу стільницю.


Як і інші натхненні рішення в асортименті Falmec, Sintesi тепер доступниа також у повністю чорній версії, щоб відповідати останнім тенденціям, контрастуючи світлі або хромовані оздоблення інших ключових кухонних елементів, та інтегруватись у чорну склокерамічну робочу стільницю Shott для досяжності чудової рівномірної естетичності.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua