Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

28 Червень 2018

Новини вересня 2018.

Деякі з нових продуктів, представлених Falmec під час Eurocucina 2018, будуть доступні вже у вересні. Всі вони були створені, щоб задовольнити потреби кожного і підвищити якість повсякденного життя, надихаючись кожним днем.

Ключові слова, які пов'язують ці продукти — дизайн, інновації та якість Made in Italy. Розумні, функціональні і захоплюючі рішення є результатом правильного підходу Falmec до потреб людей і характеристикам розташування. Це спосіб створення унікальних об'єктів, продуманих до дрібних деталей і досконалих в кожному окремому аспекті.

Gruppo Incasso E.ion® System
Нову версію Gruppo INCASSO оснащено запатентованою технологією Falmec E.ion® System. Ця вбудована модель ідеально підходить для нинішньої тенденції до мінімалістичному дизайну. Ця витяжка очищує повітря, використовуючи контрольовану біполярну іонізацію, яка робить якість повітря в приміщенні аналогічним зовнішньому, усуваючи погані аромати і шкідливі речовини (бактерії, віруси, пилок, цвіль та кліщі). Іони допомагають нам відчувати себе щасливими, здоровими і цілеспрямованими. Gruppo Incasso E.ion® System оснащено датчиком, який постійно контролює присутність забруднюючих речовин, що визначають якість повітря на листовому дисплеї, який змінює колір від жовтого (найгірший показник) до зеленого (чисте повітря). Ця витяжка також працює в автоматичному режимі, щоб завжди пропонувати кращу якість повітря у вашому домі.

Spazio
Francesco Lucchese розробив концепцію Falmec, революція якої дає нову ідею про кулінарному досвіді, де функціональність - основний аспект разом з красою. Ця витяжка зроблена для того, щоб бути дійсно корисним приладом під час приготування. Корпус 180 см представляє повністю скляні полки Фумі, на які можна поставити інструменти і посуд, є також вішалка для ковша і світлодіодна система, яка покриває всю стільницю. Spazio доповнює набір аксесуарів і функціональних можливостей, які не були використані раніше. У витяжці є USB-порти (планшети, мобільні телефони і MP3), можна заряджати гаджети, тримаючи їх під рукою, і підставка для планшета, щоб легко використовувати ваші улюблені програми або смореть вишукані рецепти! Spazio також може вмістити невеликий критий сад (люб'язно наданий Falmec) для домашнього вирощування деяких ароматичних рослин, він оснащений технологією Circle.Tech.

Vega
Vega — фільтруюча стельова витяжка. Вона примітна точністю пропорцій, які з використанням технології Falmec Circle.Tech дозволяють проектувати продукт з надзвичайно простим і легким зовнішнім виглядом. Тонка рама, доступна в різних варіантах обробки, розділяється на симетричні сегменти, які визначають вертикальні візуальні деталі, які роблять продукт гармонійним і делікатним. Нарешті, всмоктування по периметру і нижня панель освітлення визначають архітектурний і раціональний продукт, який підходить для всіх кухонних приміщень.

Levante
Levante, з колекції Circle.Tech, відрізняється чітким геометричним силуетом. Витяжка зі скляним корпусом, доступна в білому і чорному кольорі. Також панелі, розташовані в нижній частині, висвітлені по всій поверхні, яку розміщено у рамі з полірованої сталі. Витяжку можна підняти або опустити відповідно до потреб, завдяки дистанційно керованій моторизованій підйомній системі. Висота регулюється, потім витяжка може підніматися до стелі наприкінці операції.

Virgola No-Drop
Virgola No-Drop, з колекції Design, ефективно справляється з проблемою конденсату, особливо актуальною при використанні індукційних варильних панелей. Запатентована технологія No-Drop System вирішує цю проблему, використовуючи батарею металевих поперечно-лопатевих фільтрів, для конденсації пари, яка збирається в спеціальному просторі. Фільтри також оснащені особливою обробкою, яка запобігає утворенню крапель з пара, які рівномірно розподіляються і розпорошуються на поверхні. Витяжка буде доступна в трьох розмірах (60, 90 і 120 см), з високоефективним двигуном потужністю 800 м3 / ч, електронним управлінням і динамічним світлодіодом (щоб налаштувати температуру лампи витяжки під інтер'єр кухні).

Alba
У Alba дизайнери Valerio Sommella і Alberto Saggia підтримують мінімалістичний дизайн, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає елегантну і стриману систему екстрактора, яка виконана в геометричній формі. Конструкція Alba відрізняється периметральною скляною рамою, яка виступає зі стелі, в той час як функціональне ядро ​​приховано за матовою білою панеллю, яка легко вписується в стелю. Естетика особливо вражає завдяки чіткому периметру скляної рами, яка оснащена світлодіодним підсвічуванням для роботи. Це гарантує освітлення для оптимальної видимості та ефективності на кухні. Тим часом, периметральна екстракція використовується для ефективного вилучення вологи з зони приготування. Alba пропонує гнучкість в дизайні: від сумісності з декількома різними двигунами, включаючи варіант для системи рециркуляції з використанням запатентованого набору фільтрів Falmec Carbon.Zeo, до вибору кольору панелі відповідно до декору в будинку. Alba є частиною колекції Design.

Quantum
Falmec представили нове інтегроване рішення Quantum. Воно виражає поняття єдиного і неподільного, як у квантовій фізиці. Falmec використовують це визначення, представляючи рішення, яке ідеально інтегрується в єдину систему для всмоктування при приготуванні. Індукційна плита чорного кольору з кераміки і скла, оснащена центральним всмоктуючим пристроєм з моторизованими скляними клапанами, які автоматично відкриваються і закриваються. Система прикрашена чорною сталевою матовою рамою, яка обмежує зону вилучення, а також виступає в якості захисного елемента. Quantum також оснащена автоматичним режимом, який регулює швидкість всмоктування відповідно до потужності, щоб завжди забезпечувати оптимальний витяг.

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
+380-482-30-55-08