Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

26 Квітень 2018

Falmec @Eurocucina FTK 2018

Falmec, міжнародний бренд на ринку витяжок і очищення повітря, було представлено на Eurocucina FTK, який був організований на честь свого 22 видання.

Falmec представили новий підхід Life inspired, що чудово описує особливість і філософію бренду, метою якого є впровадження інновацій в наше повсякденне життя, підвищення якості життя і натхнення.

Розумні, функціональні і захоплюючі рішення є результатом правильного підходу Falmec до потреб людей і характеристик розташування. Досвід Falmec в області витяжок, який як і раніше є основним бізнесом, дозволяє компанії вийти за межі фільтрації на кухні, щоб досліджувати ринки приготування їжі і обробки повітря, застосовуючи ті ж ноу-хау.

Свідомий вибір, який дозволяє Falmec відповідати його філософії — культура продукту і пристрасть до гарного ремесла. Це спосіб створення унікальних об'єктів, продуманих до дрібних деталей і досконалих у кожному окремому аспекті. Все це зробило Falmec одним з найважливіших брендів на міжнародній арені, символом італійського генія і справжнім Made in Italy.

Постійне дослідження дизайну і функціональності — частина ДНК Falmec. Сьогодні воно підтримується новими і значущими партнерськими відносинами з відомими дизайнерами, які тісно співпрацюють з компанією, щоб створити щось унікальне і інноваційне. Нові продукти були вперше представлені на Eurocucina FTK 2018.

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
+380-482-30-55-08