Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

23 Жовтень 2018

Sintesi - German Design Award 2019

Sintesi від Falmec отримала престижну нагороду Winner від German Design Award 2019. Цією премією відзначають інноваційні продукти та проекти у сфері дизайну не тільки на німецькому, а й на міжнародному ринку. В якості журі конкурсу було обрано професіоналів з різних країн, які визначають нові тренди сучасного дизайну.

Модель характеризується чистою та геометричною рамою в основі, що стало справжньою революцією у концепції очищення повітря на кухні. Варильна панель повністю вбудовується у стільницю та оснащена системою стулок безпосередньо для полегшення роботи й очищення техніки.

Sintesi підкорила групу експертів не тільки мінімалістичним дизайном і сучасною естетикою, але і відмінною продуктивністю аспірації в поєднанні з максимально беззвучною роботою та енергоефективністю.

Крім того, «інтелектуальна» комбінація приготування та екстракції дозволяє легко встановити Sintesi в стільницю завдяки рамі з нержавіючої сталі, яка огинає всю основу. І, нарешті, модель оснащено ексклюзивним комбінованим фільтром Carbon.Zeo, який використовує цеоліт і активоване вугілля. Це матеріали природного походження, здатні утримувати аромати та зменшувати вологість, яку створює пар під час приготування.

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
+380-482-30-55-08