Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

23 Жовтень 2018

Sintesi - German Design Award 2019

Sintesi від Falmec отримала престижну нагороду Winner від German Design Award 2019. Цією премією відзначають інноваційні продукти та проекти у сфері дизайну не тільки на німецькому, а й на міжнародному ринку. В якості журі конкурсу було обрано професіоналів з різних країн, які визначають нові тренди сучасного дизайну.

Модель характеризується чистою та геометричною рамою в основі, що стало справжньою революцією у концепції очищення повітря на кухні. Варильна панель повністю вбудовується у стільницю та оснащена системою стулок безпосередньо для полегшення роботи й очищення техніки.

Sintesi підкорила групу експертів не тільки мінімалістичним дизайном і сучасною естетикою, але і відмінною продуктивністю аспірації в поєднанні з максимально беззвучною роботою та енергоефективністю.

Крім того, «інтелектуальна» комбінація приготування та екстракції дозволяє легко встановити Sintesi в стільницю завдяки рамі з нержавіючої сталі, яка огинає всю основу. І, нарешті, модель оснащено ексклюзивним комбінованим фільтром Carbon.Zeo, який використовує цеоліт і активоване вугілля. Це матеріали природного походження, здатні утримувати аромати та зменшувати вологість, яку створює пар під час приготування.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua