Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

28 Листопад 2018

Spazio отримала премію Archiproducts Design Award

Spazio, інноваційна витяжка, розроблена Франческо Луккезе, підкорила журі міжнародних професіоналів, які збираються для того, щоб визначити переможців премії Archiproducts Design Award.

Основними характеристиками для того, щоб простий продукт став переможцем, є інновації, функціональність та, звичайно ж, естетика. Модель Spazio задовольнила журі в усіх цих аспектах, долаючи традиційну концепцію кухонної витяжки та представивши себе як частина інтер'єру. Як витяжка та як шикарний предмет інтер'єру призначений для кращого використання простору в середині приміщення та практичності під час роботи на кухні.

Опорна конструкція розміром 180 см складається з затемнених скляних стелажів для зберігання посуду або будь-яких предметів для кухні, полиці, обладнаного гачками для організації кухонного інвентарю та світлодіодну підсвітку, яке освітлює стільницю. Крім того, витяжка оснащена новими аксесуарами, такими як USB-роз'єми, підставка для планшета та зелена зона, призначена для вирощування кімнатних рослин, яка має спеціальну підсвітку для їх активного росту.

Фільтрувальний пристрій має технологію Circle.Tech, запатентовану Falmec, яка об'єднує аспірацію та фільтрацію в одному корпусі, оснащеному фільтрами Carbon.Zeo. Останні очищають від запахів з подвоєною ефективністю класичних угольних фільтров завдяки комбінації активного деревного вугілля та цеоліту, які ідеально поглинають органічні сполуки та водяну пару.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua