Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

09 Вересень 2020

Spazio отримує 26-у нагороду 'Compasso d'Oro'

Всесвітньо відома обсерваторія дизайну ADI удостоїла Falmec видатної нагороди «Compasso d'Oro» за унікальну витяжку Spazio, розроблену Франческо Луккезе. Ця нагорода стала 26-ій для Spazio і визначає вражаючий розвиток компанії, будучи нагородою за передові досягнення, турботу і відданість справі, досягнуті в створенні інноваційних рішень, спрямованих на поліпшення якості нашого життя вдома.

Для компанії Falmec велика гордість і задоволення отримати таку важливу нагороду: нагороду, яка об'єднує багаторічну працю і щоденну прихильність групи людей, які співпрацюють, розділяючи пристрасть до своєї роботи, з колективної метою завжди вдосконалюватися.

Таким чином, Spazio приєднується до більш ніж 300 проектів, нагороджених за більш ніж шістдесятирічну історію існування Compasso d'Oro, і по праву входить в Історичну колекцію цієї Премії. Премія Compasso d'Oro ADI, заснована в 1954 році, є найстарішою, і при цьому найавторитетнішою нагородою в галузі дизайну в усьому світі. Народжена за ідеєю Джо Понті, вона протягом багатьох років організовувалася універмагами Rinascente з метою підкреслити цінність і якість нових продуктів італійського дизайну. Згодом вона була передана в дар ADI, котра займається організацією заходів з 1958 року, стежачи за її неупередженістю і чесністю.

Compasso d'Oro присуджується на основі попереднього відбору, зробленого Постійної колегією ADI, що складається з комісії експертів, дизайнерів, критиків, істориків, спеціалізованих журналістів, членів ADI і сторонніх партнерів. Постійно збираючи інформацію рік за роком також оцінює і вибирає кращі продукти, які в наслідку публікуються ADI Design.


ADI - Асоціація Індустріального Дизайну - веб-сайт

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
+380-482-30-55-08