Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

23 Січень 2019

Spazio - Good Design Award 2018

Spazio — новітня розробка від Falmec, яка гідно розширила колекцію Circle.Tech, вразивши журі премії Good Design Award 2018 завдяки незвичайним інноваційним якостям.

Ця модель, яку спроектував сицилійський промисловий дизайнер Франческо Луккезе, у повній мірі подарує користувачу незабутній кулінарний досвід. Це водночас предмет інтер’єру, який підкреслить витончені та елегантні лінії кухні, побутова техніка нового покоління та незамінний помічник у повсякденній роботі.

180-сантиметрова острівна конструкція оснащена зручними полицями з тонованого скла для зберігання посуду або будь-яких інших корисних предметів на кухні. Також передбачені гачки для організації інструментів і ефективна система світлодіодного освітлення стільниці.

Spazio оснащена USB-портами, розетками для підзарядки електронних приладів та тримачем для планшета, аби швидко та зручно працювати з будь-якими додатками, у тому числі для смачних рецептів.

Витяжка також дозволяє розмістити невеликий домашній сад, призначений для вирощування свіжої зелені та декоративних рослин, завдяки продуманій системі світла, яка стимулює фотосинтез.

З новою моделлю Spazio бренд Falmec збільшує кількість можливих функцій приладу, які корисні для користувача, знову підтверджуючи свою тягу до досконалості та поліпшення якості життя і роботи на кухні.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine
0-800-404-999ПН-ПТ з 08:30 до 21:00
СБ-ВС з 10:00 до 17:00
ПН-ПТ means Monday - FridayСБ-ВС means Saturday - Sunday 
contacts@mirs.com.ua