Новини та преса

Для деяких постійних оновлень

23 Січень 2019

Spazio - Good Design Award 2018

Spazio — новітня розробка від Falmec, яка гідно розширила колекцію Circle.Tech, вразивши журі премії Good Design Award 2018 завдяки незвичайним інноваційним якостям.

Ця модель, яку спроектував сицилійський промисловий дизайнер Франческо Луккезе, у повній мірі подарує користувачу незабутній кулінарний досвід. Це водночас предмет інтер’єру, який підкреслить витончені та елегантні лінії кухні, побутова техніка нового покоління та незамінний помічник у повсякденній роботі.

180-сантиметрова острівна конструкція оснащена зручними полицями з тонованого скла для зберігання посуду або будь-яких інших корисних предметів на кухні. Також передбачені гачки для організації інструментів і ефективна система світлодіодного освітлення стільниці.

Spazio оснащена USB-портами, розетками для підзарядки електронних приладів та тримачем для планшета, аби швидко та зручно працювати з будь-якими додатками, у тому числі для смачних рецептів.

Витяжка також дозволяє розмістити невеликий домашній сад, призначений для вирощування свіжої зелені та декоративних рослин, завдяки продуманій системі світла, яка стимулює фотосинтез.

З новою моделлю Spazio бренд Falmec збільшує кількість можливих функцій приладу, які корисні для користувача, знову підтверджуючи свою тягу до досконалості та поліпшення якості життя і роботи на кухні.

MIRS Ltd.
37 Osipova str. of 1 - Odessa - Ukraine